پایگاه ملا داوود در قدوس آباد متلاشی شد

نیوز ویم - هرات:
در عملیات مشترک قطعات خاص امنیت ملی و پولیس ملی در ولسوالی کهسان هرات، پایگاه گروه ترورستی ملا داوود متلاشی شد.
ملا داوود ولسوال طالبان برای ولسوالی کهسان هرات است که در منطقه قدوس آباد این ولسوالی و در مسییر بزرگراه هرات - اسلام قلعه فعالیت دارد.
جیلانی فرهاد سخنگوی والی هرات میگوید که روز گذشته قطعات خاص امنیت ملی و پولیس ملی عملیات هدفمندی  را در منطقه قدوس آباد ولسوالی کهسان راه اندازی کردند که طی آن سه تن از افراد ملا داوود همراه با چندین عراده وسایط و تجهیزات جنگی بازداشت شدند.
آقای فرهاد افزود: دراین عملیات 8 منزل مسکونی و ساحات مشکوک بازرسی شد که طی آن 5 عراده موتر نوع هایلکس، فولدر و لوکسل، 4 عراده موترسایکل، یک پایه مخابره کشفی و یک پایه دوربین نیز بدست آمده است.

منبع میگوید که تمام ساحاتی که در قریه قدوس آباد و شاهراه هرات - اسلام قلعه در ان عملیات اجرا شد، محلاتی است که قبلا گروپ ملا داود ولسوال ملکی طالبان دران ساحه حضور فعالیت داشته و سبب آزار و اذیت مردم و مسافران می شدند.

ظاهرا ملا داوود و افرادش با رسیدن قوای دوولتی به این منطقه ، ساحه را ترک کرده اند.زیرا این عملیات بدون درگیری به پایان رسیده است.

قدوس آباد یکی از مناطق خیلی نا امن  ولسوالی کهسان است که در مسیر بزرگراه هرات - اسلام قلعه واقع بوده و افراد مسلح، بار ها در این مسیر دست به آدم ربائی، ترور و سرقت مسلحانه زده اند.
@NewsVim

Related Post

Previous
Next Post »

صفحه رسمی فسیبوک نیوز ویم

https://www.facebook.com/newsvim